Павличенко розповів, хто міг убити Зубкова

Павличенко розповів, хто міг убити Зубкова

Павличенко сказав, хто вбив Зубкова / Фото: ТСН.ua

Нібито вбивця київського судді впевнений, що скоро вийде на свободу.

Засуджений за вбивство київського судді Сергія Зубкова Дмитро Павличенко продовжує наполягати на своїй невинності і впевнений, що вийде на свободу.

Павличенко також впевнений в тому, що за вбивством судді стоїть фірма "Гоойоорд Б. В.", яка займається скуповуванням квартир в центрі Києва, переобладнанням їх під офіси з подальшою здачею в оренду. Ця фірма, за словами Павличенка, купила 10 з 27 квартир в його будинку і намагалася викупити його житло.

Читайте також: В інтернеті з'явилося відео визнання Павличенка у вбивстві

"Я відмовився продавати, тому мене почали пресингувати. П'ять разів влаштовували замах на життя, сфальсифікували п'ять кримінальних справ, у тому числі і за вбивство судді. Я переконаний, що за смертю Зубкова стоїть саме "Гоойоорд Б. В.", - сказав Павличенко в інтерв'ю Газеті по-українськи.

Він також розповів про той вечір, коли його разом з сином затримали правоохоронці.

"В той вечір приїхав додому. У дворі були приблизно 15 міліціонерів. Я підійшов до них, представився, запитав, що трапилося. Усі як один мовчки відвернулися. Через годину нам вибили вікна і двері, увірвалися люди в масках. Без розмов скрутили мене і повезли в управління боротьби з організованою злочинністю. Дружину з сином закрили в кімнаті і ще десь годину нишпорили в квартирі. Після обшуку зникли гроші і цінності", - розповів Павличенко.

Він відмовився говорити про умови утримання в ізоляторі: "Розповім про них трохи згодом, коли вийду звідси".

Нагадаємо, Дмитра Павличенка і його сина Сергія визнали винними у вбивстві судді Шевченківського райсуду столиці 42-річного Сергія Зубкова торік у березні. Дмитро отримав довічний термін, а його син - 13 років в'язниці.

Повʼязані теми:

Наступна публікація