Патріарх Кирило у пеклі. Столичну журналістку затримали за мовчазний протест

Причин затримання протестувальниці не навели. 

Сьогодні, 27 липня, у Києві поліція затримала кореспондентку сайту Update, яка під час молебню вийшла на мовчазний протест із портретом патріарха РПЦ Кирила у пекельному вогні.

Журналістка Юта Коргун вирішила у своєрідний спосіб висловити протест "засиллю духовенства в світській державі". Вона не вступала у конфлікт із учасниками молебню та не розмовляла із ними.

Із натовпу віряни почали обурюватися через картину в руках дівчини, розпитували, скільки їй заплатили за акцію та бажали довгих років щастя та здоров'я патріарху Кирилу.

Після короткої дискусії із учасниками молебню до журналістки підійшов полісмен та попросив її вийти з натовпу. При цьому, силовик не назвався та не пояснив мотивів затримання.

"Під час Маршу Рівності люди з іконами і з плакатами про "Содом" стояли поруч, а під час хресного ходу, виявляється, не можна сходити з картиною", - наводить сайт цитату Юти Коргун.

Також, за даними журналістів, був затриманий і блогер Дмитро Резніченко, який прийшов на молебень із червоно-чорним прапором. Причин затримання йому також не навели.

Нагадаємо, сьогодні в Києві завершився хресний хід вірян Української православної церкви Московського патріархату. Він розпочався 3 липня на сході України зі Святогірської лаври, а 9 липня – на Заході з Почаївської лаври. Напередодні річниці Хрещення Русі дві колони зустрілися в столиці і рушили до Києво-Печерської лаври.

Повʼязані теми:

Наступна публікація