За пожежу в київському ресторані "Блінофф", де живцем згоріли чотири людини, паліям дали довічне

Замовника пожежі - громадянина Італії - досі шукають.

Троє чоловіків, які в 2008 році підпалили ресторан "Блінофф" в центрі Києва, сидітимуть за ґратами довічно, йдеться у сюжеті ТСН.19:30. Замовника не знайшли і досі.

Внаслідок влаштованої ними пожежі четверо відвідувачів кафе згоріли заживо, надихавшись чадним димом, ще вісьмом вдалося врятуватися.

Охоронець Іван помітив двох людей із каністрами, які кинули ємності з бензином на сходи та підпалили.

Одного з постраждалих, який не встиг вискочити з кафе, врятувала здогадливість: чоловік вскочив у холодильну камеру. Крім нього, ще троє переховувались у вбиральні ресторану. Їм теж вдалося дивом вискочити з охопленого вогнем закладу.

За підпал ресторану "Блінофф" троє чоловік сидітимуть довічно

За підпал ресторану "Блінофф" троє чоловік сидітимуть довічно

Двоє паліїв, яких знайшли одразу, також з опіками опинились у лікарні. Один із них помер у реанімації, інший - у СІЗО.

Слідство та суди тривали п'ять років. На лаві підсудних опинилися троє людей, які допомагали паліям і тієї ночі стояли на сторожі. Усі отримали довічне ув'язнення з повною конфіскацією майна.

"На даний час це виконавці злочину. Щодо замовника виділене окреме провадження, він перебуває у розшуку", - повідомив старший прокурор Євген Шаповалов.

Замовник – громадянин Італії. Він вирішив відкрити на місці ресторану "Блінофф" своє кафе. І щоб виселити конкурентів, за $ 20 тис. найняв виконавців. Майнова суперечка завершилася загибеллю людей і поламаними долями.

Нагадаємо, нещодавно в Києві згорів головний корпус Аграрного університету. Працівники вишу підозрюють підпал.

Кореспондент ТСН Ігор Бондаренко

Повʼязані теми:

Наступна публікація