Пабат вважає вибух салюту замахом: "Ну я ж не ідіот"

Пабат вважає вибух салюту замахом: "Ну я ж не ідіот"

Пабат думає, що на його життя був скоєний замах / Фото: pinoytutorial.com

Київський політик дякує своїй дружині і Богу за спасіння.

Депутат Київської міської ради Олександр Пабат, який постраждав від вибуху феєрверку, підозрює, що на його життя був скоєний замах.

Про це він заявив в інтерв'ю виданню "Вести".

"Ні в кого в родині немає в лютому дня народження. Ну я ж не ідіот, щоб нахилятися над салютною установкою! Як все сталося, розповідати не буду. Скажу тільки одне: швидше за все, все це було організовано ззовні", - повідомив він.

"Судячи з безлічі повідомлень про вибух буквально на третій день, хто це готував, може навіть написав некролог. Але я не буду мстити своїм ворогам. Мене врятувала дружина, вона у мене золота, навіть платинова. Все вирішили перші 40 хвилин, коли жінка не розгубилася, а чітко діяла. Значить, Бог для чогось залишив мене на цій землі. І я йому за це вдячний", - зазначив політик.

Читайте також: Конкурент Пабата нагадав, що Господь Бог усе бачить

За словами Пабата, він досі нічого не бачить. "Коли мені ліхтариком в очі світять, бачу світло, і це дає надію лікарям. Але зате тепер мізки краще працюють - все відчуваю. Сам ходжу по вулиці, у мене є спеціальна тростина-орієнтир. Купив собі годинник з голосом: натисну кнопочку - і він каже час. Користуюся гаджетами, у яких є голосова функція, - вони читають мені електронну книгу, дружина Іванна і мій референт зачитують пресу", - додав депутат.

Пабат також вже приступив до роботи. Зокрема, проводить зустрічі з людьми і займається питаннями Святошинського району. "Веду прийоми, нещодавно до мене звернулися ролери, хочуть територію в парку катання. Ми вже майже вирішили це питання. Коли через шість днів я вийшов з медикаментозної коми, мені дружина відразу сказала: "Ти що, хочеш бути, як овоч? А як же я, діти? Ні, я тобі цього не дозволю!".

Нагадаємо, Олександр Пабат 2 лютого відзначав на дачі день народження сина. На честь дитини запускали салют, однак він чомусь не спрацював. Коли він нахилився над пристроєм, щоб подивитися, в чому справа, пролунав вибух, одна з ракет влучила йому в обличчя. Він отримав сильні опіки, були роздроблені деякі лицьові кістки, і, на жаль, лікарі в обласній лікарні не змогли врятувати йому одне око.

Повʼязані теми:

Наступна публікація