Пабат вже опритомнів, але говорити йому ще важко

Пабат вже опритомнів, але говорити йому ще важко

Пабату щодня роблять операції / Фото: pinoytutorial.com

Депутату Київради ще доведеться пройти через низку різних операцій.

Німецькі лікарі дають стримано-оптимістичний прогноз щодо зору глави фракції ГАК в Київраді Олександра Пабата.

Щодня йому роблять якісь операції, проте реабілітаційний процес буде тривалим. Про це "Сегодня" повідомило джерело в оточенні Пабата.

"Олександра чекає низка операцій. Але він зараз у свідомості, дихає самостійно і сам говорить, хоча з певними труднощами", - каже джерело.

Нагадаємо, політик постраждав від вибуху петарди у себе на дачі 2 лютого. Він хотів влаштувати феєрверк на честь дня народження сина, проте, установка не вистрілила, він нахилився, щоб зрозуміти, в чому справа, у цей час стався вибух. І одна з петард потрапила йому прямо в обличчя. Лікарі були змушені видалити йому одне око, друге не постраждало. У Німеччині, де зараз перебуває на лікуванні Пабат, йому зробили кілька операцій зі збереження зору.

У той же час у Київраді зараз говорять про те, щоб на законодавчому рівні заборонити вільний продаж салютних установок та інших травматичних засобів. "Ви знаєте, ми, у кого були подібні установки, а вони були у багатьох, взяли і тихенько викинули після жахливого випадку з Пабатом. Не хочемо ризикувати здоров'ям своїх близьких. І будемо ініціювати законопроект про заборону цих установок", - сказав один з депутатів.

Повʼязані теми:

Наступна публікація