Останнє селфі. Молоді кияни щодня ризикують життям заради ефектних знімків на мостах

Останнє селфі. Молоді кияни щодня ризикують життям заради ефектних знімків на мостах

Напередодні у столиці один із мисливців за гострими відчуттями загинув.

У столиці підліток упав із мосту, коли хотів зробити видовищні фото, якими молодь зазвичай хизується у соцмережах. У поліції кажуть, що лише від початку року із мостів столиці впало більше 10 екстремалів з телефонами, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Через тотальну селфі-манію люди шукають найнеймовірніші місця, аби зробити кадри, які бувають раз у житті. І в той же час забувають, що це цей кадр може стати й останнім. Так це сталося для 16-річного підлітка, який упав із недобудованого Рибальського мосту на асфальт. Товариш загиблого від цього перебував у стані шоку і навіть не зміг викликати швидку – це зробили свідки. Реанімувати юнака медикам не вдалося – він помер у машині швидкої допомоги. "Як мені з цим жити далі", - тільки й сказав друг загиблого, коли відійшов від шоку.

У поліції кажуть, що молодь – основний контингент відвідувачів мосту. Офіційно об'єкт закритий, але потрапити на нього не становить жодної проблеми, бо ні огорожі, ні охоронців немає. Рибалка Ігор любителів селфі влітку бачить ледь не щодня. Рибалить біля Подільсько-Воскресенського мостового переходу – це найпопулярніше місце серед любителів екстрим-фото. "Підліткам властиво шукати собі пригоди на одне місце", - констатує він. І додає, що поліція інколи навіть не встигає приїхати на виклик – любителі селфі тікають. "Я рідко бачив, щоб їх хтось знімав", - зізнається рибалка Микола.

Спроба зробити селфі на Рибальському мосту в столиці коштувала підлітку життя

Спроба зробити селфі на Рибальському мосту в столиці коштувала підлітку життя

Правоохоронці визнають, що на подібні виклики приїздять регулярно, але чергувати на об'єктах постійно не можуть. Вони просили владу убезпечити опори – та намазала їх солідолом. За задумом, це мало перешкодити шукачам незвичних фото видряпуватися нагору. Однак знімальна група ТСН стала свідком чергового такого сходження – і жодної проблеми солідол ентузіастам не створив.

Екстремали, побачивши телекамеру, швидко пішли геть. Ділитися враженнями не забажали. Кажуть, висота їх не лякає, бо на мостах вони не вперше. А інформацію про смерть хлопця напередодні сприймають беземоційно. Хоча й кажуть, що їм дуже шкода і вони співчувають.

За даними поліції, лише в 2016 році на київських мостах загинули двоє любителів селфі. Травмованих навіть важко порахувати, адже більшість молодих людей не розповідає, де саме зазнали ушкоджень і самостійно заліковує рани. Ефективної реакції на небезпечні юнацькі розваги у столиці поки що не знайшли.

Кореспондент ТСН Олександр Романюк

Повʼязані теми:

Наступна публікація