Остання репетиція параду вразила киян потужністю військової техніки

Остання репетиція параду вразила киян потужністю військової техніки

Фото: Reuters

Від ревіння бойових машин дрижала земля.

У столиці на Хрещатику відбулся остання репетиція військового параду до Дня Незалежності України. Цей вишкіл вразив киян бездоганним рухом колон військових і потужним звуком двигунів величезної кількості техніки, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Глядачі у захваті спостерігали за тим, наскільки досконало військові опанували ходу та тримають стрій. Колони виглядають, як єдиний суцільний організм. Від ревіння моторів потужної бронетехніки дрижала під ногами земля та гуділо повітря. Люди говорили про те, що українські танки на мирному марші – це значно менше клопоту і видатків, ніж танки ворога в Києві.

З ентузіазму військових було зрозуміло, що парад потрібен насамперед їм. Вони заслужили можливість пройтися з почестями по центральній вулиці столиці країни, котру захищають. "Гарні хлопці. Ми віримо в них! Усе буде добре", - коментують побачене кияни. Та відзначають, що на Хрещатик цьогоріч вийшла вже зовсім інша армія, де не залишилося радянського ані нитки, ані ґудзика. Саме така військова потуга здатна захистити право України на існування як держави.

Як уже повідомлялося, військовий парад на День Незалежності не коштує таких великих грошей, про які говорять його критики і ненависники Збройних сил України. Про це заявив радник президента Юрій Бірюков. Однак уже перша репетиція обернулася скандалом. "Київавтодор" дорікає військовим, що броньована техніка подряпала свіжий асфальт. Проспект Перемоги, яким військові діставались до центру Києва, закінчили ремонтували лише кілька днів тому. У Міноборони відповіли, що всю бронетехніку, як і належить, "взули" у гуму. Тому в подряпинах винні не танки, а погане покриття.

Кореспондент ТСН Олександр Загородний

У Києві відбулася остання репетиція перед військовим парадом на 24 серпня

У Києві відбулася остання репетиція перед військовим парадом на 24 серпня

Повʼязані теми:

Наступна публікація