Офіційне закінчення навчального року для київських школярів настане 24 травня.
Незважаючи на карантин і додатковий тиждень весняних канікул, київські школярі закінчать навчальний рік за планом - 24 травня. Про це повідомили у прес-службі Київської міської державної адміністрації.
Короткочасне припинення занять і продовження весняних канікул до 4 квітня не завадить учням виконати навчальну програму у повному обсязі до початку літніх канікул, відзначають у Департаменті освіти і науки, молоді та спорту КМДА.
У школах, які працюють за шестиденним робочим тижнем, закінчення навчального року відбудеться 25 травня.
Проведення державної підсумкової атестації буде проходити з 13 до 21 травня для випускників початкових класів, з 28 травня по 11 червня - учнів основної школи і з 27 до 31 травня - для одинадцятикласників.
Також з 27 до 30 травня для учнів 1-4 класів і з 27 травня до 7 червня 5-8 і 10 класів будуть проводитися навчальні екскурсії.
Вручення атестатів і святкування випускних вечорів відбудеться 1 червня. Дев'ятикласники отримають документи про освіту 12 червня, відзначають у профільному департаменті.
В Українському центрі оцінювання якості освіти запевняють, що зовнішнє незалежне оцінювання 2013 року для майбутніх абітурієнтів відбудеться вчасно і за графіком.
3 червня - тестування з хімії;
5, 6 червня - української мови та літератури;
8 червня - іноземної мови (англійська, німецька, французька, іспанська);
10 червня - російській мові;
12, 13 червня - математики;
15 червня - географії;
17 червня - всесвітній історії;
19, 20 червня - історії України;
22 червня - фізика;
25 червня - біології;
27 червня - світовій літературі.
Нагадаємо, вчора, 28 березня, стало відомо про продовження весняних канікул для київських школярів на тиждень - до 4 квітня.