Осліплий Пабат розповів про своє лікування в Іспанії, 8-денну кому і потойбічний світ

Осліплий Пабат розповів про своє лікування в Іспанії, 8-денну кому і потойбічний світ

Пабат лікувався в Іспанії / Фото: Сегодня

Депутат повернувся до Києва після лікування.

Депутат Київради Олександр Пабат, який був поранений під час запуску феєрверка, повернувся з Іспанії, де проходив курс реабілітації. Як пише Сегодня, депутат нічого не бачить, але при цьому намагається вести звичайний спосіб життя.

"Першого вересня я відвів синів до школи. Публіка на мою присутність реагувала нормально, я вже бував тут незрячим, ходжу з паличкою. Хоча лікарі кажуть, що зір поступово відновлюватиметься. Мої хлопці добре розуміють, що сталося з батьком. Для них я - зразок для наслідування", - розповідає Пабат.

В Іспанії Олександр Пабат лікувався.

"Я місяць проходив курс реабілітації. Дошкуляли страшні головні болі. Зараз біль став меншим, або я вже до нього звик. В Іспанії нікуди не їздив. Жив у будинку, біля Барселони. Мені це місце порекомендувала секретар Київради Галина Герега. До того ж це недалеко від Мюнхена, де я проходжу основний курс лікування", - розповідає він.

"Я вісім днів знаходився в комі і тепер точно знаю, що таке потойбічний світ. Я був на тому світі! І жити після цього хочеться ще більше. Мій день розписаний по хвилинах. Вранці йде година на заняття спортом, а спати лягаю рівно о 23:00, але перед цим слухаю новини і перевіряю пошту. Я навчився це робити за допомогою спецпрограми для сліпих", - каже Пабат.

Нагадаємо, 2 лютого з депутатом Київради Олександром Пабатом стався нещасний випадок. В результаті невдалого запуску феєрверка депутат повністю втратив одне око, а його обличчя було знівечене. У лицьовій частині голови в Пабата майже 40 металевих кріплень, які з'єднують зламані кістки.

Повʼязані теми:

Наступна публікація