Оробець намагаються зняти з виборів - політолог

Дата публікації
Перегляди
3554
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Оробець намагаються зняти з виборів - політолог

Оробець сплутала карти БЮТ - політолог / Фото: УНІАН

Експерт розповів, кому перейшла дорогу кандидат в мери Києва.

У тому, щоб кандидат у мери Києва Леся Оробець і партія "Нове життя" зійшли з дистанції, зацікавлені насамперед чинний голова Київміськдержадміністрації Володимир Бондаренко і Блок Юлії Тимошенко, який офіційно висунув Бондаренка на пост мера.

Таку думку висловив керівник Інституту медіа-моделювання та політико-економічного аналізу "Перспектива" Євген Черененко, коментуючи заяву Лесі Оробець про спроби певних сил зняти її з виборів.

"Безумовно, є зацікавлені в тому, щоб Леся Оробець зійшла з дистанції. Не потрібно мати розуму аж понад голову, щоб зрозуміти, кому Оробець перейшла дорогу. Її несанкціоноване висунення сплутало всі карти Володимиру Бондаренку і Блоку Юлії Тимошенко, чиїм представником все ще значиться Оробець. У ЗМІ вже звучала критика про відсутність єдності в Блоці Тимошенко – коли від політичної сили йдуть кілька кандидатів, очевидно, що в партії не все гаразд", – сказав Євген Черненко.

"Крім того, мабуть міру терпіння БЮТ перевищила різка критика з боку Оробець самого Бондаренка і натяки на те, що Тимошенко готується використати адмінресурс на президентських виборах і виборах мера. Думаю, цього Оробець не пробачили. І саме з Блоку Тимошенко, що контролює виконавчу владу і володіє необхідним адмінресурсом, ростуть ноги цих спроб (зняти Оробець та її партію з виборів. – Ред.)", – Сказав Черненко.

Нагадаємо, раніше кандидат у мери Києва Леся Оробець повідомила на своїй сторінці у Фейсбук, що її хочуть зняти з виборів.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3554
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація