Орендаторів квартир у Києві викидають на вулицю без речей та документів

Орендаторів квартир у Києві викидають на вулицю без речей та документів

Оренда квартир у Києві все частіше закінчується бійкою / Фото: ТСН.ua

Літня пара побила та виштовхала зі своєї квартири подружжя, яке начебто заборгувало їм 10 тис. грн.

Оренда квартири в Києві дедалі частіше закінчується бійкою і вигнанням на вулицю без суду та міліції, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Господарі помешкання йдуть на самосуд, а люди, які його винаймали, опиняються просто неба, часто без документів і елементарних речей.

Так сталося і з киянкою Наталією, яка вже тиждень ходить в одному одязі - всі її речі від неї зачинили у квартирі, яку вони з чоловіком винаймали останні 4 місяці.

Наталя запевняє, що сплачували все як годиться, заборгували лише тисячу гривень. Однак якось господарі приїхали та силою випровадили за двері спочатку жінку, а далі чоловіка.

"Заштовхнули мене на кухню, схопила ніж, наставила на мене. Він поміняв замки. Вони там з електрошокерами, нас поливали газовими балончиками... почали чоловіка бити, у нього струс мозку", - розповіла Наталя.

Натомість власниця квартири Лідія Сандуляк запевняє, що пара відмовлялася платити останні місяці, ігнорувала їхні попередження та не пускала у квартиру, й вони, аби відвоювати своє майно, змушені були діяти суворо.

У скандальне виселення орендарів втрутились і сусіди, і міліція. Тепер відкрито кримінальне провадження, майно описане і квартира запломбована.

Юристи констатують, що останні роки винаймання житла, а надто якщо воно проходить напівпрозоро, дедалі частіше закінчується колотнечею. Найголовніше у такій ситуації і орендарям, і господарям мати копії всіх документів.

"Стороні-наймачу буде важче довести, що він сплачував ці кошти", - зазначила правозахисниця Тетяна Головата.

Господарі скандальної двокімнатки виставили борг на 10 тис. грн і не віддають винаймачам ніяких речей, навіть документів. Виселені зненацька люди опинилися на вулиці без елементарного та з побоями у лікарні. А тим часом слідство може тривати місяці.

Кореспондент ТСН Світлана Березівська.

Орендатори житла ризикують опинитися на вулиці

Орендатори житла ризикують опинитися на вулиці

Повʼязані теми:

Наступна публікація