Опозиція на даний момент не зацікавлена у виборах мера Києва - політолог

Дата публікації
Перегляди
884
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Опозиція на даний момент не зацікавлена у виборах мера Києва - політолог

Фото: facebook/Дмитрий Чигрин

Опозиції зараз вигідніше відтягнути призначення виборів мера на осінь, вважає експерт.

Опозиція не буде зацікавлена в виборах мера Києва до тих пір, поки не погодить єдиного кандидата на цю посаду, вважає політолог Микола Михальченко.

"Якщо парламент призначить дату виборів на найближчому пленарному тижні, опозиції доведеться терміново повідомити виборцям ім'я свого кандидата. А єдиного кандидата у них немає і, судячи з інсайдерської інформації, у найближчі дні й тижні не передбачається. Віталій Кличко навідріз відмовився обиратися мером на півтора роки, а інший, що влаштовує всіх, кандидатури ніхто з опозиційних лідерів запропонувати не може", - зазначає політолог.

На його думку, тому "опозиції зараз вигідніше відтягнути призначення виборів мера на осінь, щоб встигнути не тільки домовитися про кандидатуру єдиного кандидата, але й встигнути проанонсувати його перед киянами. При цьому три фракції, зрозуміло, мають намір продовжити створювати видимість того, що вимагають якнайшвидшого призначення виборів", - зазначає експерт.

Микола Михальченко при цьому не виключив, що в підсумку опозиція так і не зможе прийти до згоди щодо єдиного кандидата.

"Сьогодні ми тільки за якимось малопомітним зовнішнім проявом можемо судити про серйозну битву, яка йде в опозиційному середовищі за вакантне крісло єдиного кандидата. Всі ці опубліковані соціологічні опитування, які віддають перше місце за популярністю то Порошенку, то Томенку, то Катеринчуку - відгомін цієї битви. Я не виключаю, що в підсумку опозиція так і не зможе домовитися і на вибори піде далеко не один представник опозиції", - зазначив Михальченко.

Дата публікації
Перегляди
884
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація