Окрім чесних мітингувальників на Євромайдан "сповзлись" безхатьки та аферисти

Дата публікації
Перегляди
6732
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Окрім чесних мітингувальників на Євромайдан "сповзлись" безхатьки та аферисти

Аферисти збирають гроші на Євромайдан і кладуть у свої кишені. / Фото: ТСН

Аферисти збирають кошти на Євромайдан і кладуть їх собі у кишеню. 

Недобросовісні люди заробляють на Євромайдані - гроші, які збирають начебто на потреби мітингувальників, кладуть собі у кишеню, а безхатьки йдуть на Майдан Незалежності поїсти та одягтись.

Журналісти програми "Гроші" дізналися, як аферисти заробляють на Євромайдані. Проведення такої масштабної акції протесту потребує чималого фінансування. Щонайменше 50 тисяч людей на Майдані Незалежності щодня потребують їжі, обігріву, ліків, одежі, тощо. На кожного активіста щодня витрачається близько 60 гривень Підрахунок дуже приблизний, адже сюди приходять і вокзальні безхатьки і власники дорогих іномарок.

Скориставшись тим, що оголошено збір коштів на потреби Євромайдану взялися до справи аферисти. Вони виходять на центральні вулиці зі скриньками і збирають кошти начебто на Майдан, а насправді кладуть їх до своєї кишені. З такими фінансовими шахраями намагаються боротися мітингувальники. Аби запобігти шахрайству та провокаціям кошти на утримання Євромайдану збирають у трьох офіційних скриньках - біля Жовтневого палацу, КМДА і профспілок. Також перерахувати кошти можна на офіційний рахунок Євромайдану.

На Євромайдані почали заробляти аферисти

На Євромайдані почали заробляти аферисти

Журналісти вирішили провести експеримент і встановили скриньку для збору коштів на обидва мітинги – Євромайдан та акцію Партії регіонів - у віддаленому від центра Оболонському районі. Люди охоче кидали гроші у скриньку для Євромайдану – за годину назбиралося майже 150 грн. А от ділитися коштами з провладними активістами люди не хотіли – у скриньку для них кинули лише близько трьох гривень.

Знімальна група вирушила віддати кошти тим, кому вони адресовані. Аби допомогти Євромайдану коштами довелося простояти у черзі – охочих віддати зароблені кошти на потреби мітингувальників на Майдані Незалежності виявилося багато.

А от на мітингу Партії регіонів зробити це не так просто. Журналісти довго не могли туди потрапити, а коли їм нарешті це вдалося, кошти приймати відмовилися, аби запобігти провокацій. На думку організаторів мітингу, людям, що підтримують регіоналів, нічого не потрібно. Люди, в свою чергу, поскаржилися, що на Євромайдані значно кращі умови. Дізнатися, звідки беруться кошти для утримання мітингу ПР так і не вдалося. На площі біля Верховної Ради немає жодної скриньки.

Як повідомлялося, "титушки" у Києві відсиджуються в автобусах за $ 100 на день та чекають команди нападати

 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
6732
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація