Офіс поліції в Києві замінить традиційні МРЕО

Офіс поліції в Києві замінить традиційні МРЕО

У Києві запрацював центр патрульної поліції

На відкритті закладу Яценюк пригадав, коли востаннє платив штраф за порушення ПДР.

Офіс Головного управління патрульної поліції офіційно запрацював у столиці. У перспективі він має замінити традиційні МРЕО, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Громадяни зможуть дізнатися про скоєні правопорушення, сплатити штрафи, повернути вилучені права, отримати довідку чи навіть поскаржитися на роботу поліції. На додачу ще й без черг. У цьому запевняв і прем'єр-міністр Арсеній Яценюк.

На відкритті разом з представниками Сполучених Штатів, які підтримують правоохоронну реформу в Україні, очільник уряду став ще й першим, в кого перевірили водійське посвідчення на наявність штрафів. Боргів не виявилося.

"Я пам'ятаю, останній раз штраф я платив, як народний депутат України. Ще в опозиції був. Точно", - зізнався керівник Кабміну.

Як уже повідомлялося, у Києві відкрили Центр патрульної поліції. У церемонії відкриття центру взяли участь прем'єр-міністр Арсеній Яценюк, посол США Джеффрі Пайєтт, очільник МВС Арсен Аваков, його перший заступник Ека Згуладзе та заступник держсекретаря США Вільям Браунфілд.

Від сьогодні офіційно запрацював офіс Головного управління патрульної поліції у столиці

Від сьогодні офіційно запрацював офіс Головного управління патрульної поліції у столиці

Повʼязані теми:

Наступна публікація