Один із "титушків" визнав себе винним у побитті журналістки

Суд переніс засідання на 9 серпня на прохання прокурора.

Обвинувачений у побитті журналістів Ольги Сніцарчук і Влада Соделя 18 травня в Києві Михайло Пшук визнав свою провину.

Про це повідомив після судового засідання прокурор Віталій Панов. "Один з обвинувачених - Пшук - дійсно визнав свою вину", - сказав прокурор.

Він наголосив, що під час засідання було погано чутно, що говорять обвинувачені, але прокуратура твердо впевнена, що Пшук визнав свою вину, а інші троє "титушків" заперечують всі обвинувачення в побитті журналістів.

При цьому адвокат журналістів Ігор Федоренко не зміг відповісти, чи пов'язане визнання своєї провини Пшуком з тим, що він уже раніше притягався до кримінальної відповідальності.

Він допустив, що таким способом обвинувачуваний, можливо, хоче пом'якшити собі покарання.

Водночас Шевченківський районний суд Києва у зв'язку із клопотанням прокурора переніс розгляд справи проти Вадима Титушка, Михайла Пшука, Сергія Приходька й Андрія Ярошенка на 9 серпня.

Перед цим прокурор Віталій Панов подавав клопотання суду про перерву в судовому засіданні для того, щоб прокуратура змогла в обвинувальному акті уточнити деякі положення у зв'язку з явною попередньою змовою всіх обвинувачуваних між собою.

Крім того, як випливає з зачитаного цивільного позову побитих журналістів, і Сніцарчук, і Содель просять практично в 2 рази збільшити моральну компенсацію.

Обвинувачувані вважають такі вимоги журналістів завищеними.

Нагадаємо, 18 травня під час мітингів у Києві сталася масова бійка за участю свободівців і невідомих молодиків спортивної статури. Тоді ж були побиті журналістка 5 каналу Ольга Сніцарчук і фотограф газети "Комерсант" Влад Содель. При цьому, як заявляли деякі очевидці, міліція ніяк не протидіяла тому, що відбувалося.

Повʼязані теми:

Наступна публікація