Очільника ДАІ Києва оголосили в розшук за організацію корупційних схем

В Україні продовжують викривати "перевертнів" у погонах.

Оголошений в розшук глава київської ДАІ Микола Макаренко / Фото: mvs.gov.ua
У четвер, 2 квітня, працівники МВС разом із столичною прокуратурою провели низку обшуків та затримань в рамках припинення злочинних схем, виявлених у ДАІ Києва.

Про це написав на своїй сторінці у Facebook глава МВС Арсен Аваков.

"Припинені махінації міліціонерів-даішників базувалися на схемах отримання незаконних грошових коштів у МРЕВ під час оформлення автомобілів", - наголосив він.

За словами Авакова, в організації злочинної групи підозрюють начальника ДАІ Києва полковника міліції Макаренка Миколу Миколайовича, який втік до Білорусі. Наразі чоловіка оголошено в розшук.

Також сьогодні було затримано начальника відділу організації реєстраційно-екзаменаційної роботи УДАІ ГУМВС України в Києві - підполковник міліції Жебеля Миколу Вадимовича. До того ж триває робота із низкою фігурантів викритої злочинної схеми - як цивільних, так і в міліцейських погонах.

Аваков, зокрема, оприлюднив два напрямки злочинних дій.

"Вимагання від співробітників центрів надання послуг, пов'язаних з використанням автотранспорту, підпорядкованих ГУМВС в м.Києві, щомісячної грошової виплати, а також монопольна реалізація бланків довідок-рахунків МРЕВ. Зосібна, через ТОВ "Іннавто", пов'язане з М. Жебелем. Тільки через цю компанію Жебель отримував незаконного доходу понад 600 тисяч гривень на місяць, наживаючись лише на одному бланку 720 грн", - розповів глава МВС.

Нагадаємо, раніше під час засідання Кабміну затримали керівника Держслужби з надзвичайних ситуацій.

Повʼязані теми:

Наступна публікація