Очільник столиці Кличко у Франції агітує інвесторів

Очільник столиці Кличко у Франції агітує інвесторів

Київський міський голова Віталій Кличко відкрив стенд Києва / Фото: КМДА

Цього року в MIPIM беруть участь майже 4500 інвесторів з 93 країн світу.

Київський міський голова Віталій Кличко відкрив стенд Києва і представив інвестиційний потенціал української столиці на міжнародній виставці нерухомості MIPIM-2015, яка відкрилася у Франції, про це повідомляє прес-служба мера.  

"Ми зробили важливі кроки для перетворення Києва у місто цікаве для інвесторів. Ми побороли бюрократію у роботі з інвесторами, оновили інвестиційне агентство - принципи і філософію його роботи, залучили молодих і відданих справі професіоналів, які б допомагали інвесторам і девелоперам", - зазначив мер Києва.  

"Наша команда почала реальну боротьбу з корупцією, зробила важливі кроки для поліпшення бізнес-клімату. Ми почали викривати і знищувати корупційні схеми. Сьогодні Київ №1 в Україні у сфері електронного урядування: наші зусилля в реформах онлайн-бюджету і електронних тендерів зроблять інвестиції максимально прозорими, а конкуренцію – чесною. Київ сьогодні як ніколи відкритий для бізнесу. А особисто я можу запропонувати підтримку, гарантії і захист для кожного інвестора", - підкреслив Віталій Кличко.

Він відзначив, що Київське інвестиційне агентство, яке працює за принципом єдиного вікна, забезпечує прозорість роботи і спрощує доступ для усіх інвесторів та осіб, що звертаються за інформацією. 

Мер розповів, що на виставці у Каннах Київ пропонує інвесторам долучитися до наступних проектів: "розумні" зупинки транспорту, будівництво готелів та конференц-центрів, реконструкція лікарень та будівництво шкіл, LED-освітлення столичних вулиць, запровадження технологій енергозбереження, громадський транспорт, будівництво житла, переробку відходів, енергогенерацію, телекомунікаційну інфраструктуру.              

"Ми відкриваємо Київ для розробки бізнес-планів для інвестицій у транспорт, парковки, переробку відходів, модернізацію системи центрального опалення, проекти з енергоефективності, щоб зменшити залежність від імпортованих енергоресурсів та підтримати власну "зелену" енергетику", - зазначив Київський міський голова.

У рамках MIPIM-2015 Віталій Кличко зустрінеться з потенційними інвесторами, топ-менеджерами низки провідних компаній, таких як UBS AG, Yellow & Company, Schneider Electric, Abu Dhabi Investment Authority (ADIA), TVO Capital Management та іншими. Під час зустрічей відбудеться презентація і обговорення конкретних проектів у Києві, що потребують залучення інвестицій.

Повʼязані теми:

Наступна публікація