Обваритися в окропі та провалитися під асфальт: кияни пережили масштабну комунальну аварію

Обваритися в окропі та провалитися під асфальт: кияни пережили масштабну комунальну аварію

Наслідки прориву труби ліквідовують досі.

Гейзер посеред міста та пара, наче в бані – так виглядало одне з перехресть у Києві вдень у четвер після прориву теплотраси. Гаряча вода кілька годин лилася на дорогу, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Спантеличені перехожі по кілька хвилин міркували, як перейти дорогу і не обваритися в окропі. Дехто все ж ошпарив собі ноги. "Ми переходили дорогу – так ледь-ледь не збили машини, бо нічого не видно", - каже киянка Ліана Крижановська.

У столиці пошкоджена теплотраса залишила без тепла 15 багатоповерхівок

У столиці пошкоджена теплотраса залишила без тепла 15 багатоповерхівок

Ділянка, що прорвала, зачаїлася в дворі між багатоповерхівок. Гейзер з-під металевого люка люди спостерігали кілька годин. За цей час асфальт на затоплених окропом вулицях розім'як і готовий був провалитися. Кілька небайдужих киян почали зупиняти перехожих, які завертали у двір і ще не встигли розгледіти й усвідомити небезпеку. Невдовзі під землею наполовину зник сміттєвий бак, а з тріщинок в асфальті довкола нього почали бити дрібні джерельця. Лише після цього місце аварії загородив стрічкою працівник районних тепломереж, а потім приїхала і група ремонтників із "Київенерго". Вони відкачали воду з теплової камери, а сміттєвий бак, що провалився під розмитий асфальт, витягли тросами.

Наразі ремонтні роботи тривають. Пошкоджену теплотрасу обіцяють полагодити до ранку, а доти без гарячої води і тепла залишаться 15 багатоповерхівок і 7 підприємств. Також комунальники хочуть обстежити дорогу та визначити ступінь її безпеки для пішоходів.

Кореспондент ТСН Окспана Щербина

Повʼязані теми:

Наступна публікація