Нову станцію метро "Теремки" працівники назвали "досконалою", а місцеві скаржаться на шум

Нову станцію метро "Теремки" працівники назвали "досконалою", а місцеві скаржаться на шум

Кияни вже критикують нову "досконалу" станцію метро "Теремки"

Місцеві жителі просять побудувати шумозахисну стіну та зробити їм знижки.

Нова станція метро "Теремки", яку відкрили 6 листопада, стала останньою на Куренівсько-Червоноармійській лінії київського метрополітену, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

52-гу станцію зводили майже два роки, а відкриття постійно переносили через брак грошей. Загалом, метробудівці витратили на розбудову Теремків 830 млн грн.

Перший поїзд метро відправився від нової станції "Теремки" опівдні. У вестибюлі стоїть запах фарби і сяє підлога.

Чергова нової станції Євгенія Ротозій, яка працювала на багатьох станціях, запевнила, що "Теремки" - це просто досконалість.

У столиці відкрилася нова станція метро "Теремки"

У столиці відкрилася нова станція метро "Теремки"

Відтепер 150 тис. жителів спального району добиратимуться до центру столиці за 15 хвилин. Для порівняння: тролейбусом чи маршруткою доводилося їхати щонайменше годину.

Під час будівництва не забули про пасажирів з особливими потребами. На станції встановлені пандуси, ліфти, звукові інформатори, рельєфні обмежувачі.

Відкриття станції кілька разів відкладали через брак коштів. Два роки місцеві жителі терпіли гуркіт, пилюку, інколи відсутність світла, коли метробудівці чіпляли силовий кабель.

Місцеві жителі, проаналізувавши переваги та недоліки входу до метро в їхньому дворі, вирішили, що плюсів таки більше. Тим не менш є дві претензії. "Нехай поставлять шумозахисну стінку, і людям цих будинків, що забрали територію під метро, зменшать оплату", - просять місцеві.

Є у цій діжці меду ще одна ложка дьогтю: жителі села Хотів, що під Києвом, скаржаться, що метробудівці звозили до них будівельне сміття, яке не приймало київське сміттєзвалище. Купу сміття обіцяли закидати і розрівняти, проте вона досі височіє.

Будівельники на це запевняють, що благоустрій завершать, а метро продовжать рити далі. Наступна черга – Троєщина. Темпів теж не скидатимуть: "Теремки" - це шоста станція за три останні роки.

Раніше повідомлялося, що у Києві затвердили попередні назви станцій метро на Троєщину. Проте усі охочі ще можуть залишати свої пропозиції та долучатися до обговорення майбутніх назв станцій.

Кореспондент ТСН Ігор Бондаренко

Повʼязані теми:

Наступна публікація