Новий рік у Києві. У КМДА розповіли про головну ялинку та розваги для киян

Дата публікації
Перегляди
2720
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Новий рік у Києві. У КМДА розповіли про головну ялинку та розваги для киян

На Софійській площі ,як і минулого року, встановлять головну ялинку / Фото: УНІАН

Цього року новорічні свята у Києві відзначатимуть одразу на кількох локаціях.

У Київський міській адміністрації визначилися, як цьогоріч кияни святкуватимуть Новий рік. Відтак, на Софійській площі встановлять головну ялинку, а на Михайлівській - влаштують ковзанку.

За словами заступника голови Київської міської державної адміністрації Ганни Старостенко, цього року новорічні свята у Києві відзначатимуть одразу на кількох локаціях – Софійській, Михайлівській, Троїцькій та Поштовій площах, передає УНІАН.

"Як і минулого року, головна ялинка країни буде розташована на Софійській площі, там також знаходитиметься і сцена. Водночас всі дитячі розваги ми вирішили перенести на сусідню Михайлівську площу – там буде встановлено ковзанку, різноманітні атракціони та резиденцію Святого Миколая", – сказала вона.

Також за її словами, головну ялинку висотою 26 метрів мають привезти з Івано-Франківської області. Традиційно новорічні свята розпочнуться її запаленням у День Святого Миколая 19 грудня.

Заступник голови КМДА розповіла, що між Софійською та Михайлівською площами протягом усіх свят функціонуватиме новорічний ярмарок. За її словами, до святкувань також будуть задіяні Поштова та Троїцька площі.

"Крім того, зараз розглядаємо варіант проведення різдвяного ярмарку на Хрещатику. Але, як і минулого року, на Майдані Незалежності, зважаючи на події зими 2013-2014 років, жодних святкувань не передбачається", – додала вона.

Наступна публікація