Новий рік на Софійській площі зустріли 70 тисяч українців

Новий рік на Софійській площі зустріли 70 тисяч українців

До головної ялинки країни прийшли десятки тисяч українців

Приблизні підрахунки оприлюднила муніципальна влада столиці.

За приблизними підрахунками організаторів, Новий 2016 рік на Софійській площі поряд з головною новорічною ялинкою країни зустріли понад 70 тисяч киян та гостей міста. Про це повідомляє прес-сулужба Київської міської державної адміністрації.

Новорічна ніч на Софійській площі розпочалася концертною програмою "Новий Рік між двома дзвіницями", у рамках якої відбулися виступи симфонічного оркестру "Київ Класік", академічних солістів та учасників телевізійних талант-шоу.

Після урочистої зустрічі Нового року, всі гості свята мали змогу подивитися неймовірне світлове шоу, що проходило на Володимирському проїзді, а потім взяли участь у флешмобі "Ланцюг щастя між двома дзвіницями".

"Крім центральної локації, 2016 рік кияни та гості міста зустрічали на Поштовій площі, Троїцькій площі, Контрактовій площі та на Співочому полі", - зазначають у КМДА.

Як повідомили в Управлінні з питань надзвичайних ситуацій Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища, у ніч з 31 грудня на 1 січня у місті надзвичайних ситуацій зареєстровано не було. Мережі опалення, енергопостачання та водопостачання функціонують у нормальному режимі.

За інформацією Департаменту охорони здоров'я, до медиків, що чергували на Софійській площі, звернень не надходило.

Раніше було оприлюднене вражаюче відео того, як у Києві святкували Новий рік. Ролик було знято у форматі 4K виданням Радіо Свобода спільно з компанією Dronarium з допомогою безпілотника.

Повʼязані теми:

Наступна публікація