Новий рік на роботі: як святкували пожежники, лікарі та акушери пологового будинку

Новий рік на роботі: як святкували пожежники, лікарі та акушери пологового будинку

Фото: flickr.com

Далеко не всі українці відпочивали в новорічну ніч.

Новий рік на вулицях зустріли близько мільйона українців. Статистики тих, кому довелося відкласти святкування через роботу немає, однак ця кількість так само вражаюча, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

На службі, зокрема, були й пожежники. Вони святкували кожен своїм колективом, але напоготові до виїзду будь-якої миті. Тому "шампанське" на столі було безалкогольне, а один одному бажали поменше надзвичайних ситуацій. Торік до вітання керівника у столичній пожежній частині №13 навіть не дійшли – перший виклик був уже на 6-й хвилині нового року. У 2017-му святкування тривало аж 15 хвилин, після чого надійшла інформація про займання на вулиці Маяковського. Там у пари поважного віку загорівся балкон у квартирі на третьому поверсі. Наслідки пожежники швидко ліквідували та пояснили, що вочевидь причиною ситуації стало потрапляння на балкон святкового феєрверку.

Новий рік на вулицях країни зустріли близько мільйона людей

Новий рік на вулицях країни зустріли близько мільйона людей

Не спокІйніший Новий рік і в медиків. Із міської станції швидкої допомоги щоп'ять хвилин вибігає група. Виклики були й на Софійську площу – там на лікарів чекав пацієнт із розбитою головою і битим склом під ногами. Отже, бійки спалахували прямо під ялинкою. Інший виклик – ДТП, в якій довелося госпіталізувати пасажира. Але найпопулярніша причина викликів – п'яні тіла на вулицях.

Напружена робота була і в столичному перинатальному центрі. Там допомагали з'явитися на світ першим у цьому році хлопчикам і дівчаткам. Лік відкрила дівчинка, що народилася о 1:15 ночі. Її назвали Любов. Молода мама каже, що народжувала саме під час бахкання феєрверків, а донечку назвала на честь бабусі. Лікарі дуже раді, що першою прийняли саме дівчинку, бо для них це незаперечно гарна прикмета. Кажуть, дівчатка народжуються для миру.

Кореспондент ТСН Оксана Муляр

Повʼязані теми:

Наступна публікація