Новий магазин Egersund Seafood в ЦУМі Новини компаній

Новий магазин Egersund Seafood в ЦУМі

23 січня в оновленому ЦУМі в Києві відкрився магазин океанічної риби та морепродуктів Egersund Seafood. Церемонія відкриття пройшла за участю Посла Королівства Норвегія Уле Тер'є Хорпестада (Ole Terje Horpestad).

На відкритті нового Egersund Seafood (www.egersund.ua) в самому центрі столиці пан Уле Тер'єХорпестад, звернувшись до присутніх, сказав: "Риба-національна гордість нашої країни і основний продукт норвезького експорту; 85% всієї продукції, яку ми експортуємо в Україну - це морепродукти. Норвезька рибна продукція отримала найвищу оцінку українських споживачів як найбільш чиста та смачна. Наші країни мають високий потенціал співробітництва і, незважаючи на непростий період реформ у вашій країні, ми впевнені, що воно буде продовжуватися".

Посол Королівства Норвегія Уле Терє Хорпестада (Ole Terje Horpestad)

Це другий магазин Egersund Seafood в столиці, тепер - в самому її центрі. Він органічно вписався у формат фуд-корту, що розташувався на 6-му поверсі ЦУМу. Норвежці вразили не тільки великим асортиментом і умінням зберегти смак та користь морепродуктів, але й подачею: покупець може отримати вичерпну консультацію, спробувати будь-який продукт, замовити приготувати його на місці, а також придбати все, що припало до смаку.

Посол Королівства Норвегія Уле Терє Хорпестада розрізає стрічку на відкритті магазину Egersund Seafood в ЦУМі

Головний виконавчий директор норвезького холдингу Pelagia AS Егіл Магне Хогстад (Egil Magne Haugstad) повідомив, що в минулому році компанія поставила на український ринок 20 млн. кг морепродуктів, і обсяги поставок будуть рости. "Відкриття магазину в такому прекрасному історичному місці Києва зобов'язує нас надавати продукцію ще більш ексклюзивної якості та асортименту. Ми прийшли на український ринок в 2014 році і, незважаючи на кризу, нам вдалося вибудувати стабільний бізнес. Я можу сказати, що ми тут надовго".

Присутня на відкритті магазину заступник міністра аграрної політики продовольства України з питань європейської інтеграції Ольга Трофімцева назвала відкриття нового Egersund Seafood прикладом історії успіху для інвесторів, ще одним, нехай невеликим, але кроком вперед у розвитку економічних взаємин двох країн.

Девіз компанії – "VI ER EKSPERTER PÅ FISK", що в перекладі з норвезької означає "Ми – експерти в рибі". Перший флагманський магазин компанії відкрився в листопаді 2014 року за участю прем'єр-міністра Норвегії пані Ерни Сульберг, яка назвала його взірцем того, як можуть будуватися довгострокові співробітництво та довіра між країнами. 

Вже два з половиною роки Egersund Seafood є унікальним норвезьким рибним магазином у Києві. Ніхто інший на ринку не може запропонувати в комплексі те, що пропонує команда Egersund Seafood:

- виробництво, заморозка, транспортування та прямі продажі без посередників кінцевому споживачу з контролем якості від вилову до прилавку;

- широкий асортимент морепродуктів з Норвегії та від перевірених партнерів з інших країн;

- засолювання на заводі в Норвегії оселедця та скумбрії одразу після вилову, що дозволяє максимально зберігати властивості продукту;

- відмова від консервантів та антибіотиків в продукції;

- консультації та рекомендації продавців при виборі морепродуктів;

- високотехнологічна шокова заморозка;

- унікальні SeafoodBar та хоспер-меню в магазині.

Інформація про компанію 

Магазини Egersund Seafood входять до складу норвезького рибного холдингу Pelagia AS — найбільшого виробника та прямого постачальника норвезької риби у більше ніж 35 країн світу. До складу холдингу Pelagia AS входять 26 заводів по всій Норвегії та за її межами. Компанія існує з 1921 року, свою першу поставку риби в Україну здійснила у 1996 році.

Перший магазин Egersund Seafood відкрився в Києві у травні 2014 року. Невдовзі після відкриття магазин швидко вийшов на планові показники та перевищив їх, завдяки найвищій планці якості та унікальній концепції шопінгу. 

Продукція високої якості — визначна риса магазинів Egersund Seafood. Компанія контролює весь процес — від вилову й переробки до транспортування, зберігання та продажу продукції. Асортиментна політика магазинів Egersund Seafood базується на тому, що компанія здійснює вилов риби та морепродуктів власними кораблями, переробляє продукцію на власних підприємствах, сама привозить в Україну та продає безпосередньо кінцевому споживачу. Морепродукти та рибу, які не водяться у водах Норвегії, компанія отримує від багаторічних надійних партнерів-виробників з інших країн світу. 

Морепродукти — це не просто делікатеси, а й найбільш корисні для людини продукти харчування. Компанія бажає своїм споживачам здоров'я та щоденної насолоди продукцією EgersundSeafood. (www.facebook.com/EgersundSeafoodTSUM)

Наступна публікація