Нова київська влада може відмовитись від метро на Троєщину

Дата публікації
Перегляди
3525
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Нова київська влада може відмовитись від метро на Троєщину

Метро на Троєщину можуть замінити трамваєм / Фото: УНІАН

У КМДА розмірковують, чи може трамвай львівського виробництва стати альтернативою метро. 

Нове керівництво Києва розмірковує над доцільністю будівництва метро на Троєщину. Про це повідомив голова КМДА Володимир Бондаренко.

За його словами, метро на Троєщину – це "проблема".

"Стосовно того, чи буде це метро, чи ні — це проблема. Зараз є декілька версій розвитку ситуації", - заявив Бондаренко.

За його словами, є кілька пропозицій від архітекторів минулих років, які вважають непродуктивним будівництво метро в підземному варіанті й пропонують, шоб метро було наземним.

Також у КМДА зараз аналізує ідею стосовно організації перевезення пасажирів з Троєщини на правий берег за допомогою сучасних трамваїв.

За словами Бондаренка, альтернативою метро могли б стати львівські трамваї, які за комфортністю та місткістю відповідають поїздам метрополітену.


"Цей трамвай складається з 10 секцій, трошки менші, ніж сучасні вагони. Такий поїзд функціонує у Львові", - сказав Бондаренко.

Зважаючи на це, зазначив він, планується прийняти нове концептуальне рішення, чи це буде "надзвичайно дороге метро, чи будувати трамвайні лінії, які в декілька разів — аж до 10 — дешевші метрополітену, особливо підземного".

Водночас, проти будівництва трамвайних ліній виступають метробудівці, які на сьогодні зовсім не мають в Києві об'єктів для будівництва, окрім виходу метро на Львівській площі, додав Бондаренко.

"Тому система доставки з Троєщини людей на правий берег сьогодні зазнає трансформації. Це вже неоднозначне рішення про метро", - зазначив голова КМДА.

Нагадаємо, у січні повідомлялося, що будівництво метро на Троєщину не розпочали вчасно через київську мерію.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3525
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація