Нічні вулиці Києва охороняють спецпризначенці, міліція та самооборонівці із українськими прапорцями

Нічні вулиці Києва охороняють спецпризначенці, міліція та самооборонівці із українськими прапорцями

Охорону вулиць підсилили ще й двома сотнями піших патрулів

Столична міліція посилила нічне патрулювання.

Відтепер у Києві чергуватимуть п'ять груп швидкого реагування. Вони працюватимуть разом із самооборонцями. Особливий режим пов'язаний із нещодавніми вбивствами працівників ДАІ. Патрулі контролюють ситуацію на блок-постах і виїжджають на виклики "102", - йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

У повній амуніції на службу вночі заступпають спецпризначенці із "Самобороною" та міліціонерами. Серед присутніх - спецпідрозділ "Титан", слідчий, дільничний інспектор та експерт-криміналіст тощо. Патрулювання особливе: посилені екіпажі та українські прапорці на знак солідарності з народом.

Нічна варта – це справа ризикована, особливо на вʼїздах до Києва. Останнім часом саме даішники стають головними мішенями. Після цих інцидентів багато інспекторів відмовилися виходити на блок-пости . Нині за них чергують спецпризначенці.

Через вбивство даішників київська міліція посилила нічне патрулювання

Через вбивство даішників київська міліція посилила нічне патрулювання

Також патрулюють самооборонці. Самі вони не мають зброї, але убезпечують патруль від візитів самозванців. Представник "Самооборони" Олексій Терентьєв каже, на жаль, зʼявилося чимало людей, які представляють самооборонцями, проте їх уже знають в обличчя. Так, на КП у напрямку Гостомеля вдалося запобігти крадіжки вантажівок людьми, які назвались представниками однієї із сотень Майдану.

Охорону вулиць підсилили ще й двома сотнями піших патрулів.

Нагадаємо, що у Запоріжжі цілодобово патрулюватимуть загони "Самооборони"

Кореспондент ТСН Наталя Набокова.

Повʼязані теми:

Наступна публікація