У Києві спробували створити масову паніку повідомленням про евакуацію цілого району

У Києві спробували створити масову паніку повідомленням про евакуацію цілого району

Невідомі розсилають фейкові смс на номери різних операторів / Фото: Прес-служба

У ДСНС цю інформацію спростували.

Сьогодні невідомими була здійснена розсилка інформації про нібито витік ртуті та проведення евакуації населення Дніпровського району Києва. 

Про це повідомляється на сайті Державної служби з надзвичайних ситуацій.

Згідно з повідомленням, розсилка була здійснена з особистої електронної пошти керівника прес-служби ГСЧС України приблизно з 13.32 до 14.00.

У відомстві також додали, що ця ситуація не відповідає дійсності. За словами керівника прес-служби відомства Наталії Бистрої, її пошта була зламана.

При цьому в міліції Києва заявили, що правоохоронці намагаються встановити особи, які зламали пошту і розсилали недостовірні повідомлення. "Інформація про надходження фейкових повідомленнях внесена в єдиний облік. По даному факту проводиться перевірка", - зазначили в прес-службі.

Також в розслідуванні братимуть участь співробітники СБУ.

Варто відзначити, що раніше в низці ЗМІ з'явилася інформація про нібито витік ртуті на заводі "Радикал". "По прибуттю на місце відділенням радіохімічної розвідки аварійно-рятувального загону Головного управління ДСНС України в Києві були проведені заміри повітря і проведено обстеження території. Повітря в межах норми ", - йшлося в фейковому повідомленні.

Нагадаємо, що в Києві міліція ледь не щодня фіксує повідомлення про мінування будівель.

Повʼязані теми:

Наступна публікація