Невідомі розгромили комору Київради і поцупили звідти раритетні нагороди

Невідомі розгромили комору Київради і поцупили звідти раритетні нагороди

У Київраді невідомі залізли до комори з медалями / Фото: kievcity.gov.ua

Зникло багато медалей та орденів зразків радянської та незалежної України.

В одній з комор Київради, де зараз перебувають активісти Євромайдану, невідомі влаштували розгром.

Зловмисники пробралися до кімнати, де зберігалися нагороди. Зокрема медалі та ордени як часів СРСР, так і часів незалежної України. Серед них: медалі "Ветеран праці", медалі, виготовлені з нагоди 1500-річчя Києва, медалі, виготовлені до 50-річчя визволення України від фашистських загарбників, а також медалі, виготовлені з нагоди 50-річчя перемоги у ВВВ.

За повідомленням прес-служби КМДА, невідомі вилучили частину пакунків з медалями з комори і розкидали їх в сусідніх приміщеннях та на сходах.

"Технічні працівники виявили, що двері до комори, в якій зберігалася нагородна продукція, відкриті. Коли ми прибули на місце – побачили, що замок зрізаний, все перевернуто, відсутня значна кількість медалей", – розповіла заступник начальника відділу нагород Валентина Бебко.

Аби з'ясувати, хто зламав двері до комори та розкидав пакунки з нагородами, на місці події працюють правоохоронні органи.

Нагадаємо, днями будівлю Київради з мітингувальниками залила смердюча рідина з каналізації. У приміщенні стався потоп через забиту каналізацію.

Повʼязані теми:

Наступна публікація