"Небесна Криниця" запрошує на Міське Свято Їжі Новини компаній

"Небесна Криниця" запрошує на Міське Свято Їжі

В Києві пройде свято їжі

Компанія "Небесна Криниця" пригощає всіх гостей якісною водою і запрошує відвідати 15 концептуальних ресторанів.

Компанія "Небесна Криниця" водний партнер Міського Свята Їжі запрошує гурманів і цінителів традиційної і не традиційної кухні.

10-12 жовтня на арт-заводі "Платформа" в Києві відбудеться грандіозне Міське Свято Їжі від проекту "Вулична Їжа". Компанія "Небесна Криниця" пригощає всіх гостей якісною водою і запрошує відвідати 15 концептуальних ресторанів, а також традиційну вуличну їжу різних країн: Англії, Індії, Марокко і багато інших.

Кращі світові кулінари-дизайнери будуть орудувати ножами, підпалювати, смажити й пекти, використовувати незвичні техніки та пристрої і пригощати відвідувачів справжніми кулінарними шедеврами, приготованими на якісній воді "Небесна Криниця" для високої кухні.

Міське Свято Їжі від проекту "Вулична Їжа" - це новий етап розвитку open-air Фестивалю Їжі, де гостей чекають на гастрономічних майстер-класах, великому фермерському ринку, дегустаціях, в крамниці кулінарних книг, а також на конкурсах, dj-сетах, stand -up show, кулінарних кінопоказах та багато, багато іншого.

Плануючи дозвілля, не забудьте заглянути на триденне свято смачної їжі, якісної води та гарного настрою.

Чекаємо вас за адресою: Платформа арт-завод, Київ, ст. м. Лісова, вул. Біломорська, 1

Старт: 16:00 в п'ятницю, фініш - в ніч з суботи на неділю.

Наступна публікація