"Небесна Криниця" втретє підтримала тенісний турнір kmbs Open Новини компаній

"Небесна Криниця" втретє підтримала тенісний турнір kmbs Open

kmbs Open Autumn Cup – це щорічний тенісний турнір

В теплий осінній вікенд, Києво-Могилянська Бізнес Школа в партнерстві з компанією "Небесна Криниця" організували тенісний турнір серед управлінців kmbs Open Autumn Cup.

kmbs Open Autumn Cup – це щорічний тенісний турнір, створений з метою розвитку партнерських та спортивних зав'язків в бізнес середовищі. Тут в невимушеній дружній атмосфері бізнесмени мірялися силами на вправність та витривалість на тенісних кортах.

Компанія "Небесна Криниця", як відповідальний виробник питної води уже в третє підтримує спортивну ініціативу Києво-Могилянської Бізнес Школи в якості партнера та учасника турніру.

Емоційно, натхненно, азартно та зі спортивним накалом минули матчі турніру у жіночому та чоловічому розрядах, визначивши своїх переможців.

Атмосферу свята тенісу та бізнесу створили партнери турніру, розігруючи призи та даруючи подарунки учасникам. А по завершенні на усіх чекала запальна гала-вечірка з котелями від FinlandiaVodka, подарунки від Києво-Могилянської Бізнес Школи та компанії "Небесна Криниця".

Наступна публікація