Найтатуйованіший полісмен Києва пішов служити через Еку Згуладзе

Олександр Зарюгін приїхав на інтерв'ю у цивільному одязі та на мотоциклі.

Поліцейський Олександр Зарюгін став зіркою Інтернету завдяки яскравим татуюванням на руках. Тепер він став зіркою медіа – на інтерв'ю його запрошують різноманітні видання, радіостанції та телеканали.

На ефір до "RadioROKS" Олександр прийшов у цивільному одязі. Як розповіли у прямому ефірі, діставався радіостанції поліцейський на мотоциклі. Татуювань, каже Олександр, у нього і дійсно багато, але містяни ставляться до його зовнішності позитивно.

Раніше хлопець працював у рекламних проектах – робив фото- та відеорекламу і з правоохоронними органами ніколи не пересікався. Піти на службу його надихнула заступник міністра МВС Ека Згуладзе.

"Я був вражений Екою Згуладзе, яка так розпіарила нову службу. Настільки ця людина натхненно розповідала, неможливо було людям із самосвідомістю, які хочуть щось змінити, послухавши ці промови та плани реформи, не погодитись. Я навіть не сумнівався", - розповідає полісмен.

Чимало молодих та натхненних громадян, як і Олександр, змінили своє життя та пішли до поліції. Читайте особисті історії київських "копів" у матеріалі ТСН.ua.

 

Сьогодні в гостях у [КАМТУГЕЗИ] був найроковіший київський патрульний Олександр! Приїхав на своєму байку в крутому шолом...

Posted by Radio ROKS on 10 Июль 2015 г.

Повʼязані теми:

Наступна публікація