Наталія Адаменко презентувала Школу Етикету Реклама

Наталія Адаменко презентувала Школу Етикету

Наталія Адаменко представила Школу Етикету

Завдяки гостинності партнера заходу "Прем'єр Палас" зустріч пройшла в атмосфері затишку та вишуканості.

30 квітня, в Terracotta Restaurant ("Прем'єр Палас"), Наталя Адаменко презентувала проект "Etiquette School" - label of your success.

За чашкою ароматного чаю в колі друзів і партнерів Наталія провела майстер-клас на тему: "Етикет - інструмент успішної комунікації" та поділилася планами на майбутнє. Під час заходу її підтримувала мама Галина Науменко (статс-дама Шведського королівства і Посол миру), а привітати Наталю Адаменко прийшла телеведуча Ольга Фреймут.

"Етикет - це знання, які допоможуть вам презентувати себе і триматися на рівні з співрозмовником будь-якого рангу. Це ваша візитна картка і вхідний квиток в коло успішних людей,"- розпочала зустріч майстер своєї справи, Наталія Адаменко.

Завдяки гостинності партнера заходу "Прем'єр Палас" зустріч пройшла в атмосфері затишку та вишуканості. Експерт з етикету та протоколу ділилася з гостями секретами успішної презентації та комунікації і запросила всіх на наступний урок, який відбудеться 21 травня 2015 року.

"Ідея створення школи виникла вже давно, я консультувала ряд бізнесменів, політиків, персонал багатьох компаній, і я рада, що завдяки друзям і партнерам можу робити це масштабно і ділиться своїми знаннями. Я переконана, що етикет - це своєрідний "знак якості", яким повинна володіти кожна людина, сподіваюся, що завдяки Школі етикету в нашій країні таких людей стане більше ". - розповідає Наталя.

Нагадаємо, Наталія Адаменко - експерт з етикету і дипломатичному протоколу, професійний бізнес-тренер. Член Всесвітньої федерації жінок за мир у всьому світі, Посол Миру Міжнародної федерації світу. Активний діяч науки і мистецтва України. Відома з проектів 1 + 1 "Від пацанки до панянки". Серед її учнів бізнесмени і політики, культурні діячі, артисти.

Отримати додаткову інформацію про діяльність школи:

e.mail: etiq.school@gmail.com

Повʼязані теми:

Наступна публікація