Наслідки "крижаного дощу" в Києві долали 259 машин "Київавтодору"

Наслідки "крижаного дощу" в Києві долали 259 машин "Київавтодору"

Фото: УНІАН

Медики нагадують, що небезпека чигає на містян не тільки на автошляхах.

У Києві вдень дороги перетворилися на справжню ковзанку. Дощ, який ішов при мінусовій температурі, швидко перетворив тротуари на суцільний лід, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Турист Девід з США вийшов на прогулянку Андріївським узвозом. Каже – вперше в Україні, тому на ожеледицю вирішив не зважати. Кияни ж на погоду нарікають. Люди бояться впасти на зламати щось у тілі та нарікають, що не почуваються на вулиці безпечно.

Незабаром в Україні потеплішає, і ожеледиця зникне

Незабаром в Україні потеплішає, і ожеледиця зникне

Комунальник Данило працює від ранку. Суміш для посипання доріг робить сам, зважаючи на температуру повітря. "Як мороз, то ми посипаємо сіллю, а як отака погода, то ми посипаємо піском. Сіль одразу роз'їдає, все тане і замерзає, а пісок – він же ж залишається", - пояснює робітник.

У "Київавтодорі" звітують про 259 виведених на боротьбу з ожеледицею одиниць спецтехніки. На вулицях столиці працює 51 бригада, у пріоритетному порядки оброблені протиожеледними матеріалами спуски, підйоми та мости.

Тим часом лікарі-травматологи нагадують, що головне в ожеледицю – пересуватися повільно. "Це не використання жінками підборів у таку погоду. Це використання правильного взуття на добрій подошві. Щоб воно було не слизьке", - застерігає медик Сергій Магеровський. Якщо ж падіння на льоду сталося, медики радять не зволікати з фаховою допомогою. "Надання лікарської допомоги, коли воно в перші години після травми, воно спрощує роботу та покращує наслідки", - каже травматолог.

У гідрометцентрі обнадіюють: незабаром потеплішає і ожеледиця зникне. "Найближчими днями над Україною буде панувати звичайна українська зима. Тобто морози зміняться відлигою. І гарною відлигою, бо температура підніметься на вихідні і вночі і вдень до 1-6 градусів тепла", - твердить синоптик Олег Христевич. Уже відзавтра в Києві пануватиме тепла погода, а морози повернуться лише 13 грудня.

Кореспондент ТСН Валерія Ковалінська

Фото: ТСН.ua

Повʼязані теми:

Наступна публікація