Нардепи встановили громадські приймальні на місці скандального будівництва в Києві

Дата публікації
Перегляди
610
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Нардепи встановили громадські приймальні на місці скандального будівництва в Києві

У столиці на місці скандальної забудови нардепи встановили свої намети

На Микільсько-Слобідській з'явилися намети Берези, Луценка, Рибчинського, Чумака та Новак.

В Дніпровському районі столиці народні депутати України встановили громадські приймальні. На місці скандального будівництва на Микільсько-Слобідській, де в квітні акція протесту проти забудови закінчилась стріляниною, з'явились приймальні Борислава Берези, Юрія Рибчинського, Ігоря Луценко, Віктора Чумака та Наталії Новак, повідомляє кореспондент ТСН.

Проти будівництва вийшла громада Дніпровського району. Депутати відреагували на вимоги чималої кількості людей допомогти в боротьбі за збереження архітектурного обличчя Києва.

"Так склалося, що мені доводиться зараз їздити з Троєщини на Осокорки, на проспект Науки, на проспект Правди, на Микільську слобідку. Так склалося, що Київ має на сьогоднішній день ніби господаря та керівника, а він Києвом не займається. Києвом займається його "кліка", "кліка Кличка" її зараз жартома називають. Тільки це не жартівлива назва, це образлива назва. Тому що ці люди, Київрада, котрих більше 80 чоловік, більшість у Київраді – складається з партії "Удар". А це практично всі забудовники. І ця забудова – теж "Удар". Всі знають. Де не плюнь – скрізь забудови Кличка. Так виходить, що він забудовник київський, а не мер київський?", - ставить питання нардеп Береза.

"Відсьогодні тут знаходяться приймальні пана Чумака, Рибчинського, моя приймальня, пані Новак. Відсьогодні заїзд буде неможливим. П'ять чоловік чомусь вирішили саме тут проводити громадські зустрічі зі своїми виборцями. І не лише зі своїми. Тепер тут будуть наші громадські приймальні", - пояснив Береза.

Як уже повідомлялося, мешканці обурені поведінкою Кличка, але домоглися облаштування скверу.

Нардепи відкрили громадські приймальні на скандальній столичній забудові

Нардепи відкрили громадські приймальні на скандальній столичній забудові

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
610
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація