Нардепи навідалися з перевіркою до кафе у Будинку профспілок: адміністрація не відчиняє

Нардепи навідалися з перевіркою до кафе у Будинку профспілок: адміністрація не відчиняє

Група нардепів навідалася з перевіркою до кафе у Будинку профспілок

Парламентарі викликали поліцію.

Група нардепів намагається потрапити в кафе L'Kafa Café, яке було нещодавно відкрите в Будинку профспілок на Майдані Незалежності в Києві. 

За даними УНІАН, наразі представники закладу зачинилися зсередини, а депутати, які стоять біля входу, викликали поліцію, щоб мати змогу зайти всередину приміщення. 

"Тут в будівлі київських профспілок знаходиться заклад L'Kafa Café, який тут знаходяться незаконно з декількох причин. У цього закладу немає договору на оренду приміщення. По-друге, також відсутні документи на реконструкцію будівлі", - заявив нардеп Борислав Береза. 

Нардепи, серед яких Єгор Соболєв, Семен Семенченко, Ігор Луценко, Володимир Парасюк, хочуть дізнатися, на яких підставах у Будинку профспілок відкрили приватний заклад громадського харчування.

Напередодні стало відомо, що в Києві у Будинку профспілок на Майдані відкрилося кафе, незважаючи на те, що проект реконструкції Будинку профспілок досі не затверджений.

 

Во время перерыва в ВР, в 14-00, народные депутаты Igor Lutsenko, Єгор Соболєв, Дмитро Добродомов, Володимир Парасюк, Ан...

Posted by Борислав Береза on 12 листопада 2015 р.

У Будинку профспілок на Майдані відкрилося кафе

У Будинку профспілок на Майдані відкрилося кафе

Повʼязані теми:

Наступна публікація