Нахабний переселенець з Донбасу, який знущався з сусідів у Києві, опинився у психлікарні

Нахабний переселенець з Донбасу, який знущався з сусідів у Києві, опинився у психлікарні

Переселенець, який називав себе Дартом Вейдером, поліції зізнався, що він Петро з Тореза.

Чоловік погрожував підірвати будинок.

Переселенець з Донбасу, який тримав у страху жителів багатоповерхівки і називав себе Дартом Вейдером, опинився у психлікарні. Про це йдеться у сюжеті ТСН.19.30.

Своє житло він облаштував токарним верстатом, верстатом фрезерним і декількома компресорами. Сусіди перелякалися, коли побачили, як орендар через вікно заправляє авто побутовим газом.

Через скарги сусідів у вівторок йому перекрили газ, відімкнули світло і зрештою забрали до райвідділку. Однак за годину він уже ішов без кайданок, з кавуном, дуже сердитий і знову налякав сусідів.

"Він казав, що покаже, як живуть на Донбасі, усіх підірве", - розповідають сусіди.

Довелося викликати поліцію повторно. Поліцейські приїхали і викликали швидку, яка відвезла його до психлікарні на Фрунзе. Звідти переселенець ще не повернувся. Але до квартири навідався справжній власник, якого увесь цей час шукали.

"Я сам в шоці", - каже він.

Власник розповідає, що орендаря знайшли ріелтори, договір оренди уклав на рік, але угоду вже розірвали. Він вірить, що переселенець забере свої верстати, але дозволив комунальникам вивезти із квартири балони з газом. Вони увесь час валялися на підлозі.

Операцію на мобільні ретельно фіксують сусіди. Однак люди не вірять, що спокій повернеться у їхній будинок. Принагідно дітей з квартир повивозили, а на лавці облаштували цілодобове чергування - чекають на сусіда.

Нагадаємо, сусіди зняли відео, як біженець заправляє автівки. Домашня АЗС, за словами місцевих, працювала щоденно – рано-вранці та пізно ввечері. Власний автомобіль новий сусід теж підганяв просто під вікно. Для цього геть вирубав усі квіти та спиляв яблуню.

Кореспондент ТСН Інна Боднар

Біженця із зони АТО, який тероризує сусідів у Києві, не можуть заспокоїти

Біженця із зони АТО, який тероризує сусідів у Києві, не можуть заспокоїти

Повʼязані теми:

Наступна публікація