Націоналісти побилися з комуністами під пам'ятником Леніна в Києві

Націоналісти побилися з комуністами під пам'ятником Леніна в Києві

Націоналісти побили комуністів на очах у Леніна / Фото: vesti.ua

Бійка сталася неподалік від парку Шевченка, де люди збираються на Марш УПА.

У Києві свободівці побилися з комуністами.

Зокрема, до комуністів, які мітингують біля пам'ятника Леніну, підійшло близько 10 націоналістів, щоб подивитися на антифашистський мітинг. В свою чергу до них назустріч рушила колона комуністів, яка почала бити і ображати своїх опонентів.

Бійку вдалося розняти правоохоронцям, яких біля пам'ятника Леніну знаходиться більше, ніж самих мітингувальників, повідомляють Вести.

Бійці "Беркута" побудували живу стіну між комуністами і націоналістами, але ті продовжували перекрикуватися і ображати один одного.

Загалом на мітинг КПУ зібралося близько 50 людей, люди стоять із антифашистськими плакатами, партійною символікою і вигукують: "Фашизм не пройде!".

У Києві свободівці побилися з комуністами

У Києві свободівці побилися з комуністами

Тим часом в парку Шевченка Марш УПА зібрав близько 7 тис. людей, кажуть організатори заходу. Серед мітингувальників дуже багато молоді в масках. За інформацією видання, в парку грають козацькі марші, а також звучать розмови про те, хто як доїхав і куди сходити поїсти, адже більша частина мітингувальників приїжджі.

Також у парку видають націоналістичну літературу та партійні газети.

Люди періодично кричать: "Слава Україні! Смерть ворогам!". Зараз на проїжджій частині перед Червоним корпусом націоналісти формуються у колони Маршу Боротьби, який закінчиться на Михайлівській площі. Зазначимо, що по периметру парку стоять даішники, однак рух транспорту не перекрито.

Люди продовжують стягуватися до парку. До пам'ятника Шевченку прийшли лідер "Свободи" Олег Тягнибок, а також нардепи-свободівці Ігор Мірошниченко, Андрій Іллєнко.

Зазначимо, що на початку мітингу в парку Шевченка свободівці вшанували пам'ять бійців ОУН-УПА молитвою "Отче наш".

Повʼязані теми:

Наступна публікація