Начальник київської міліції заперечив, що правоохоронці били неповнолітнього активіста

Начальник київської міліції заперечив, що правоохоронці били неповнолітнього активіста

Начальник київської міліції запевняє, що синці у хлопця з'явилися під час затримання. / Фото: facebook.com/igor.lutsenko

Разом із тим він визнав, що у затриманого є синці.

Працівники Святошинського райуправління міліції не катували затриманого 17-річного активіста Євгена Гуріна.

Про це у коментарі "Українській правді. Київ" заявив начальник міліції Києва Олександр Терещук.

"Не катували його. Не бив ніхто нікого. Нормальний хлопець. Якщо завтра в суді будете – його побачите – чистий, красивий. Я тільки що зустрічався з ним. Які папери змушували підписувати? Усі, кого затримують мають підписувати папери, але вони можуть робити це чи ні", - сказав Олександр Терещук.

Разом із тим головний міліціонер Києва визнав, що у затриманого є синці і шишки. Але він переконує, що синці хлопець отримав під час затримання.

"Це сталося при затриманні, коли його спіймала цивільна охорона, яка охороняє приміщення. Вони його затримали, і синці там були", - сказав Терещук.

Керівник столичної міліції повідомив, що хлопець зараз перебуває в райуправлінні, а 12 січня буде доставлений до суду, який обере йому міру запобіжного заходу.

"Там тяжка стаття: вони кидали пляшки з запалювальною сумішшю – це навмисне пошкодження майна шляхом підпалу. Це тяжкий злочин", - наголосив начальник міліції Києва.

Він додав, що, крім затриманого, було ще "десь 3 осіб, яких ми зараз встановлюємо". Терещук прогнозує, що 12 січня вони будуть встановлені.

Нагадаємо, на Осокорках молодь із камінням і газовими балончиками вчинила побоїще з міліцією.

Повʼязані теми:

Наступна публікація