На Євромайдані українські дівчата знову закохалися у сексуальних українських чоловіків на барикадах

На Євромайдані українські дівчата знову закохалися у сексуальних українських чоловіків на барикадах

Українські дівчата знову закохалися в українських чоловіків

Майдан зробив революцію в стосунках українців та українок.

Завдяки Євромайдану українські дівчата знову закохалися в українських чоловіків, йдеться у сюжеті ТСН.Особливе.

Події на головній площі столиці, зокрема в ніч проти 11 грудня, коли міліція намагалася витіснити протестувальників із Майдану, сколихнули жіночі серця. Психологи в захваті: кажуть, це і є справжня революція - у міжстатевих стосунках.

Подружжя з Хмельниччини живе на київському Майдані вже два тижні. І вдень, і вночі Олена знаходиться поруч із чоловіком Ігорем на барикадах.

"Я його ще більше полюбила - Чому? - Я ніколи не була з ним так разом, як тут", - каже Олена.

Захоплення чоловіками на Майдані не приховують тисячі жінок: "Вони козаки тепер стали, справді тут як козацька Січ"; "Я ними пишаюся. Мені здається, що це дійсно є подвиг, вони дійсно є наші герої. Вони тут стоять, вони тут мерзнуть"; "Під час цих подій я знову закохалася в Сергія, як в патріота, як в чоловіка".

Українські дівчата знову закохалися в українських чоловіків

Українські дівчата знову закохалися в українських чоловіків

Афганці з Донецька, бізнесмени зі Львова, топ-менеджери з Києва. Хто не ночує, приходить сюди після роботи, щоб у разі небезпеки стати на захист.

"Сьогоднішня ситуація пробудила в наших чоловіках воїнів. Вони не просто привабливі, вони сексуально привабливі. Яким би не був чоловік, не важливо, якого віку, не важливо, з яким обличчям, не важливо, якого статусу чи який на ньому одяг - очі у нього горять. На сьогоднішній день мало який жінці буде подобатися чоловік, який лежить на дивані з айпадом і з похмурим обличчям", - зауважила психолог Юлія Паливода.

Вона каже, що саме чоловіча мужність робить жінок жіночними. Тож Майдан зробив революцію і в стосунках українців та українок.

"Саме по собі геройство чоловіче - це і є мрія будь-якої жінки. Абсолютно природній розподіл ролей: воїн і медсестра", - вважає психолог.

Нагадаємо, що сьогодні, 19 грудня, на Євромайдан завітав "революційний Миколай", а Руслана отримала подарунок від активістів.

Повʼязані теми:

Наступна публікація