На Євромайдані студенти влаштовують світлове шоу, співаючи гімн України з Русланою

На Євромайдані студенти влаштовують світлове шоу, співаючи гімн України з Русланою

Студенти на Євромайдані щогодини влаштовують світлове шоу / Фото: radiosvoboda.org

Руслана мріє зібрати на Майдані мільйон людей.

Студенти на Євромайдані підтримують введену традицію щогодини виконувати гімн України разом зі співачкою Русланою, яка стала одним із лідерів київського мітингу на підтримку євроінтеграції.

Проте сьогодні традицію модифікували, тож тепер хоровий спів супроводжується світловим шоу: всі учасники мітингу включають ліхтарики або просто свої мобільні телефони та піднімають їх вгору.

Зазначимо також, що Руслана запропонувала зібрати на Майдані Незалежності мільйон мітингувальників, тож в чергове закликала євросимпатиків виходити на мітинг.

Примітно, що організатори мітингу не тільки підтримують промовами запал мітингувальників, які у холодну пору року стоять просто неба, а й закликають не смітити та прибирати за собою.

Вночі студентів зігріватимуть своїми піснями музики, повідомили організатори. Тож закликають залишатися на Майдані на ніч та кликати своїх друзів.

Організатори попередили, що у натовпі ходять провокатори, які збирають гроші. Тож активісти наголосили, що всі мітингувальники прийшли сюди з доброї волі і не за гроші. Учасники студентського страйку хором підтвердили це.

Нагадаємо, що ввечері 28 листопада до студентів приїхав Святослав Вакарчук, який заспівав Євромайдану "Вставай, мила моя, вставай". Він наголосив, що все тільки починається, та закликав не здаватися на шляху до Європи.

Повʼязані теми:

Наступна публікація