На Євромайдані студентам видають "довідки" за відсутність на парах

Дата публікації
Перегляди
6055
Поділитись:
WhatsApp
Viber
На Євромайдані студентам видають "довідки" за відсутність на парах

студентам видають "довідки" для деканатів про те, що вони виконували свій громадянський обов'язок / Фото: facebook/Makhovskyi.Ivan

Мітинг на Майдані Незалежності триває.

На Майдані Незалежності студентам видають "довідки" для деканатів про те, що вони не були присутніми на навчанні 27 листопада у зв'язку із тим, що "виконували свій громадянський обов'язок, захищали європейський вибір України на Євромайдані в Києві.

Відповідні документи студентам видає громадська організація.

Тим часом мітинг триває. Біля монументу Незалежності перебуває близько 4 тисяч осіб, більшість з яких - студенти, пише Уніан. За підрахунками самих активістів, на Майдані зібралося 15 тисяч.

Студенти тримають плакати: "Чорні брови, карі очі, я до Путіна не хочу", "Європейське кіно - ми до тебе їдемо", "Панду - геть!", "Євромайдан або чемодан", "Ми - не СРСР, ми - ЄС".

Студентська спільнота ще не висунула конкретних вимог, крім підписання президентом Віктором Януковичем угоди про асоціацію з Євросоюзом на саміті у Вільнюсі. Текст спільної заяви студентів українських вишів ще формується і незабаром буде озвучений.

Нагадаємо, що у середу, 27 листопада, близько 14:00 студенти прийшли на Майдан Незалежності, де триває акції на підтримку євроінтеграції України. Колона студентів розтягнулася на весь Хрещатик.

У акції беруть участь, зокрема, студенти Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Національного педагогічного університету імені Драгоманова, Лінгвістичного університету та інших вишів Києва.

Із 25 листопада на Майдані перебувають студенти Києво-Могилянської академії.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
6055
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація