На Євромайдані показали талісман Нового року

На Євромайдані показали талісман Нового року

Символом Нового року на Євромайдані стануть два коники

Євромайданівці закликають киян нести прикраси на новорічну ялинку під КМДА.

У понеділок, 23 грудня, на Майдані Незалежності презентували символ новорічного Євромайдану - двох коників - дівчинку та хлопчика, які будуть символізувати свято, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Тим часом мітингувальники продовжують готуватися до святкування Нового року. Окрім великої "революційної" ялинки на Майдані Незалежності, прикрашеної прапорами, вони вже встановили живу ялинку біля КМДА. Вона дуже мало прикрашена, тож євромайданівці звертаються до людей з проханням нести сюди новорічні прикраси.

Снігурками та Дідами морозами біля традиційної ялинки працюють самі активісти. Вони безкоштовно фотографуються з людьми.

Крім того, євромайданівці анонсували масштабне прибирання на четвер перед Новим роком, який вони оголосили "чистим". Тож сьогоднішня акція з прибирання за Антимайданом у Маріїнському парку була швидше символічною.

На Євромайдані з'явився новорічний талісман у вигляді коника

На Євромайдані з'явився новорічний талісман у вигляді коника

До того ж варто зазначити, що євромайданівців до парку спочатку не пускали, мотивуючи відмову тим, що там зберігаються цінні речі організаторів. Проте згодом із охоронцями Антимайдану вдалося домовитися.

На прибирання Антимайдану євромайданівці витратили небагато часу - трохи більше години - та й повернулися назад.

Нагадаємо, що організатори Євромайдану сьогодні оголосили, що у новорічну ніч на Майдані виступить Modern Talking і Pink Floyd. Крім того, виступлять українські виконавці. Також планується проведення різноманітних ігор та конкурсів.

Кореспондент ТСН Нелі Ковальська

Повʼязані теми:

Наступна публікація