На Євромайдані на Новий рік шукають Діда Мороза і хочуть смажити шашлики

Дата публікації
Перегляди
3000
Поділитись:
WhatsApp
Viber
На Євромайдані на Новий рік шукають Діда Мороза і хочуть смажити шашлики

На Євромайдані на Новий рік шукають Діда Мороза і хочуть смажити шашлики / Фото: УНІАН

Координатори Євромайдану вже думають над тим, як святкувати Новий рік на барикадах.

На Новий рік на Євромайдані хочуть організувати концерт, насмажити шашликів і влаштувати феєрверк.

Про це журналістам "Сегодня" розповіли в штабі Національного супротиву. Координатори акції протесту кажуть, що ідеї на Новий рік розробляються.

"Ідей багато. Сцена є, влаштуємо концерт силами художньої самодіяльності, будемо колядувати, виводити хороводи, зараз шукаємо Діда Мороза і Снігуроньку, сподіваємося, що виступить Руслана", - розповіла в штабі Анна Скольбушевська.

Щодо святкового столу, то, за її словами, він буде з того, що люди пожертвують. Хоча деякі учасники Євромайдану все ж збираються зробити святкове меню особливим.

"Ми шашлики посмажимо. Класно ж, Новий рік на головній площі країні з шашликами. Попрошу з дому м'яса передати. Вони там свиню заріжуть", - каже учасник протесту Олексій.

Щодо алкоголю на Євромайдані в Новий рік думки розійшлися. Одні кажуть, що сухий закон збережеться. Інші ж говорять про діжку шампанського.

"Діжку шампанського вим'ємо чи чогось міцнішого, свято ж", - розповів журналістам один з мітингувальників.

Від опозиції демонстранти допомоги і організації не чекають. Кажуть, що з політиками зв'язки не дуже тісні. У свою чергу опозиціонери кажуть, що теж не думали програму Нового року, хоча обіцяли святкувати його з народом на Майдані.

"Було би правильно в новорічну ніч не пісні співати і водити хороводи, а зробити вилазку до Адміністрації президента, Кабміну, Ради, відновити там барикади, прикрасити їх ялинками і лише тоді колядувати", - пропонує лідер руху "Спільна справа" Олександр Данилюк.

Нагадаємо, що на Євромайдані готуються зустрічати Новий рік і Різдво. Нещодавно на Євромайдан завітав "революційний Миколай", а Руслана отримала подарунок від активістів.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3000
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація