На Великому весіллі в Києві одночасно одружилися 600 пар Актуально

Грандіозний фестиваль підтримали українські зірки.

Білі плаття, квіти і шампанське! 15 серпня в українській столиці пройшла наймасштабніша шлюбна церемонія "Велике весілля". В рамках проекту організатори зібрали молодят з усієї України. Цього дня окрім 100 пар-переможців конкурсу на "Русском Радио Україна", в зоні експрес-весіль від бренду MARENGO свій шлюбний союз оформили ще близько 500 пар.

Організатор концерту, програмний директор "Русское Радио Україна" Валерій Сасковець: "Ми раді, що нашу ідею великого весілля підтримало стільки людей. Це справжнє свято не тільки для 100 пар, які брали участь у нашій акції, але і для всіх присутніх гостей концерту, а їх понад 7 тисяч".

Грандіозний фестиваль підтримали українські зірки. Цього дня усіх розважали Наталія Могилевська, Неангели, М'ята, Бангладеш, Брати Борисенки, Віктор Павлик, Еріка, Олег Вінник, Світлана Тарабарова, Авіатор, Потап і група Мozgi.

"Торгова марка MARENGO традиційно підтримує найбільш святкові моменти життя, адже наш бренд просто створений для таких свят як весілля. Ми раді взяти участь у такій масштабній події, основний месидж якої – давайте одружуватися, заводити сім'ї і бути щасливими!", – розповів представник бренду MARENGO Дмитро Пилипишин.

Святкова урочиста атмосфера, створена організаторами, надихнула молодих людей неодноразово зізнатися своїм половинкам у любові. Крім того, бажаючі могли зробити пропозицію руки і серця в цей день по-справжньому.

Наступна публікація