На в'їзді до Києва поставлять ваги для фур

На в'їзді до Києва поставлять ваги для фур

Фото: УНІАН

Перевантажені автомобілі щороку завдають збитків дорогам столиці на 2 млрд, зазначив заступник міністра інфраструктури.

У Києві на всіх в'їздах в міста до кінця року встановлять габаритно-вагові комплекси для контролю за завантаженістю фур.

Планується, що їхнім встановленням займатиметься Київська міська державна адміністрація, повідомив заступник міністра інфраструктури України Юрій Лавренюк, пише "Укрінформ".

За його словами, збитки, які дорожньому господарству завдають перевантажені автомобілі, сягають близько 2 млрд грн щорічно. Також планується, що наповнення дорожнього фонду у разі прийняття відповідного законопроекту буде відбуватися в тому числі за рахунок штрафів за перевантаження.

"Якщо Київ матиме 7 таких вагових комплексів, і якщо буде прийнятий закон про дорожній фонд, то в наступному році місто отримає 100 млрд грн на ремонт своїх доріг", - повідомив чиновник.

За словами київського віце-мера Володимира Сагайдака, "є вже приклади, коли від тисячі до п'яти тисяч євро платили штрафи (за перевантаження), не кажучи вже про те, що сама фура повинна перевантажитися. Це також додаткові кошти, які повинен сплатити перевізник".

Нагадаємо, що раніше мер Києва Віталій Кличко пообіцяв, що у Києві за рахунок додаткових надходжень до бюджету відремонтують 52 дороги, а не 44.

Повʼязані теми:

Наступна публікація