На Троєщині тисячі мешканців 3 місяці живуть без гарячої води та з окопами на власних подвірʼях

На Троєщині тисячі мешканців 3 місяці живуть без гарячої води та з окопами на власних подвірʼях

Люди змушені ходити вузькими стежками поміж траншеями

Комунальний апокаліпсис стався у столиці. 

На столичній Троєщині третій місяць без гарячої води та можливості пересуватися власними подвір'ями живуть мешканці одразу трьох десятків багатоповерхівок. Землю біля під'їздів розрили ще на початку липня, відтоді робітників біля ям, кажуть місцеві жителі, бачили максимум раз на тиждень, - йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Всього у цьому кварталі є три десятки будинків. Перекопано на кожному подвірʼї, всюди є височенні терикони. Щоб дістатися власних домівок, тисячам місцевих мешканців доводиться крокувати вузенькими стежками.

Комунальний апокаліпсис стався на Троєщині

Комунальний апокаліпсис стався на Троєщині

Ці будинки заселялися тридцять років тому, переважно чорнобильцями. Нині їхнє життя, кажуть, перетворилося на пекло. Зайвий раз на подвір'я намагаються не виходити, а надто - увечері.

Вони живуть в окопах та без гарячої води вже третій місяць.

Люди кажуть, що працівники приходили сюди, до котлованів, кілька разів на тиждень. Копирсалися по кілька годин та розходились.

В офіційній відповіді "Київенерго" на запит ТСН йдеться: реконструкція, яку затіяли на Троєщині, вкрай складна. Тому й триває так довго. Закінчити у компанії обіцяють до 15 жовтня. Щоправда, самі робітники сумніваються у тому, що все піде за планом.

Нагадаємо, що у Миколаєві керівник ОСББ незаконно залишив родину із дітьми без газу, тепла і гарячої води

Кореспондент ТСН Неллі Ковальська.

Повʼязані теми:

Наступна публікація