На території Київводоканалу знайшли три мільйони кущів коноплі

На території Київводоканалу знайшли три мільйони кущів коноплі

Біля Київводоканалу росте 3 мільйони кущів коноплі

На цьому полі "пасуться" усі любителі травички.

Правоохоронці за літо викрили майже 400 гектарів посів коноплі. Переважно це присадибні ділянки та території підприємств чи організацій.

Однак, як йдеться в сюжеті ТСН.19:30, найбільше дармового зілля росте на території мулових майданчиків Київводоканалу. Правоохоронці нарахували там приблизно три мільйони кущів, що еквівалентно мільярду гривень.

За законом, власників землі, на які ростуть наркотичні трави, карають, а зілля спалюють. Проте повністю побороти наркотичний самосій не вдається.

У Київводоканалі пояснюють, щоб обмежити доступ до поля, вони обкопують краї на 6 метрів. Однак мисливців за дармовим зіллям це не спиняє, і про це поле знає чи не кожний "планокур".

Майже 400 гектарів конопляних посівів викрили правоохоронці за літо

Майже 400 гектарів конопляних посівів викрили правоохоронці за літо

Проте, зазначимо, Київводоканал вже придумав, як із цим боротися. У ході реконструкції, яка намічена на найближче майбутнє, мулові майданчики зникнуть разом із коноплею.

Як повідомлялося раніше, американських військових годували йогуртом з коноплею. Хоч медики і переконують, що від нього повеселішати не можна, але його все одно заборонили.

Ольга Нескородяна. ТСН, 1 + 1

Повʼязані теми:

Наступна публікація