На свято Миколая в Києві запалають 10 новорічних ялинок

На свято Миколая в Києві запалають 10 новорічних ялинок

Відсутність головної ялинки країни заощадить для бюджету майже 1 млн гривень

Замість однієї головної на все місто будуть менші – в кожному з районів столиці.

Столична влада скасувала всі новорічно-різдвяні заходи в центрі столиці. Київська адміністрація підписала нове розпорядження, і тепер кожен район столиці встановить свою власну ялинку, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

У департаменті культури запевняють, для встановлення центральної ялинки в будь-якому іншому місці, окрім Майдану, немає технічних можливостей.

Загалом у Києві буде 10 ялинок. Вже у четвер, 19 грудня, в кожному районі з 15:00 до 17:00 години вечора їх будуть засвічувати.

Усі новорічні заходи, які планували з Майдану Незалежності перенести в Маріїнський парк, тепер також неможливі. Тож біля Арки дружби народів лише відкриють ковзанку, будиночок Діда Мороза та невеличкий ярмарок.

Не потішить цього року й ілюмінація в центрі. Також будуть скасовані дитячі ялинки в Жовтневому палаці та консерваторії.

При цьому 948 тис. грн, раніше передбачених на встановлення ялинки на Майдані Незалежності, повернуть назад до державного бюджету.

"У житті буває абсолютно все, і це не така велика трагедія. Один рік дійсно ми не будемо мати центральної ялинки. Що стосується новорічної ночі, то, згідно розпорядження, вона теж відмінена. Не буде на Новий рік концерту", - розповіла директор департаменту культури КМДА Світлана Зорина.

Раніше вже повідомлялося, що міські чиновники вирішили встановити багато ялинок замість головної.

Столична влада скасувала всі новорічні заходи на Майдані

Столична влада скасувала всі новорічні заходи на Майдані

Повʼязані теми:

Наступна публікація