На Співочому полі презентували приголомшливі 3D-панорами з квітів

На Співочому полі презентували приголомшливі 3D-панорами з квітів

Тема квіткової виставки – видатні кияни.

Ландшафтні дизайнери створили на Співочому полі живі пам'ятники видатним українцям. Цьогорічну виставку квітів присвятили річниці Незалежності, йдеться в сюжеті ТСН.16:45.

Дарницькі озеленювачі підготували композицію на честь Патона. Їхні колеги з Троєщини зробили клумби на честь Довженка. "Коли ми проходимо повз нашу композицію, розгортається кіноплівка, і в кадрах ми бачимо, ніби фільм іде. Фільм Довженка "Зачарована Десна", - пояснили задум автори.

Не забули також про Малевича, Амосова і Лисенка. Космічну тему презентує Сергій Корольов, Земля з трав'яними материками і Сатурн з дубовим листям. Поруч розташувалася чи не найпопулярніша композиція, присвячена Марії Примаченко.

На Співочому полі ландшафтні дизайнери створили живі пам’ятники видатним українцям

На Співочому полі ландшафтні дизайнери створили живі пам’ятники видатним українцям

"Київзеленбуд" ухвалив проекти ще взимку, весною на них підбирали матеріал, а на початку літа висадили квіти. Усього для 3D-зображень використано 300 тисяч бегоній і петуній.

У книзі відгуків уже є зізнання в любові до України з Луганська, Донецька і Маріуполя. Подивитися на роботи можна буде ще місяць. Квіти не прибиратимуть до середини вересня.

Цієї весни на Співочому полі киянам підготували видовищний тюльпановий сюрпризЕкспозицію під назвою "квітучі ріки" дизайнери "Київзеленбуду" готували ще з осені. На неї пішло 300 тисяч тюльпанів.

Кореспондент ТСН Олександра Мітіна

Повʼязані теми:

Наступна публікація