На Поштовій площі естакада виявилася з латками, оглядовим майданчиком та "зеброю"

На Поштовій площі естакада виявилася з латками, оглядовим майданчиком та "зеброю"

На естакаду можна зайти і пішоходам

У Києві закінчився перший етап реконструкції площі.

На День Києва у столиці відкрили естакаду на Поштовій площі. До кінця червня обіцяють підземний тунель в бік Конча-Заспи, а в кінці року площу здадуть повністю, пишуть Вести.

Читайте: У Києві водіям ще півроку доведеться стояти в заторах на Поштовій площі

Проте водіїв здивувала "зебра", розташована прямо на в'їзді на естакаду. Пішоходів тут багато навіть у вихідні дні. Водії змушені пригальмовувати, і тут утворюються тягучки. Але експерт з перевезень Богдан Аганін проблем не прогнозує.

"Відкриття естакади збіглося із закінченням навчального року та початком відпусток. Транспорт йде туди порціями, так як світлофори на Європейській регулюють потік. Затор якщо і буде виникати, то ненадовго", - говорить він.

"Тут дуже несподіваний поворот, щоб не проїхати, водії будуть різко гальмувати. А на мокрій бруківці на Володимирському узвозі автомобіль може занести", - говорить Аганін.

Київська влада запевняє, що це тимчасово, і до Дня незалежності буде відкрито підземний пішохідний перехід.

Крім того, на дорозі виявилися латки. Виявилося, що це чорновий шар асфальту. До Дня Незалежності влада обіцяє капітальне покриття, яке послужить 30 років.

"На дорогу ми даємо більше 30 років гарантії. Таке ж покриття на Гаванському мосту - з 2006 року без ямок і тріщин", - сказав заступник директора "Дирекції будівництва шляхово-транспортних споруд" Микола Васильцов.

На естакаду можна зайти і пішоходам - з мосту відкриється вид на розриту Поштову, причал біля Річкового вокзалу і Дніпро. Правда, дуже вузька доріжка - тільки для однієї людини.

До Дня Конституції, 28 червня, здадуть першу половину підземного тунелю в напрямку Конча-Заспи - від Набережно-Хрещатицької до Набережного шосе.

Раніше повідомлялося, що Азаров виділив на ремонт Поштової площі ще 50 мільйонів.

Повʼязані теми:

Наступна публікація