На підтопленій Київщині місцевим доводиться ходити в туалет на відро

На підтопленій Київщині місцевим доводиться ходити в туалет на відро

Київщину продовжує підтоплювати

Через високу воду хтось вже тиждень не виходить із дому, а іншим навпаки не вдається потрапити до своєї хати.

Київщина тоне: майже сотня будинків у десятках населених пунктів підтоплені, а вода і далі прибуває, попри те, що її відкачують, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Жителька Ірпені Ксенія Каленська твердить, що вже тиждень не виходить із дому. Вода мала б зливатись у стоки, але їх, каже, замурували сусіди. Рятувальники відкачують воду вже чотири дні, але вона щодня прибуває з верхніх вулиць.

"Тиждень у морі живу. І немає ні ради, ні поради ні від кого... ніхто нічого не допомагає", - скаржиться Ксенія.

Інша жінка з Василькова навпаки не може потрапити до своєї оселі. І вже четверту добу ночує в доньки.

"Геть все плаває: і холодильник, і телевізор, і плита газова, і матраци, і дивани - все", - нарікає жителька Василькова Марія Лаврентієва.

У сусідньому дворі люди взагалі не можуть дістатися до туалету. "Поставила відро у гаражі, і оце я туди ходжу у туалет", - сумно каже жіночка.

Зараз підтоплення спостерігається чи не у половині районів Київщини. Масштаби повені в Київській області такі, що зусиль місцевих рятувальників бракує, і їм допомагають колеги з інших регіонів України: Полтави, Одеси та Запоріжжя.

Техніка працює і вдень, і вночі, а нові виклики все надходять.

Так, у Копилові п'ять дворів залито так, що води і в криницях майже по вінця, але пити її не можна. На щастя, помпова установка дісталася і сюди.

В обласному управлінні надзвичайних ситуацій твердять, що насправді ніяких проблем із технікою у них немає, є тільки одна халепа - повінь ніяк не закінчується.

Кореспонденти ТСН Олександр Шилко, Ксенія Марченко.

На Київщині підтопило майже сотню будинків

На Київщині підтопило майже сотню будинків

Повʼязані теми:

Наступна публікація